Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View

  • 80 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο της Κωνσταντινούπολης και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Odessa, ο οποίος είναι σε απόσταση 2 χλμ. Το διαμέρισμα 80 τ.μ. Έχει θέα στη θάλασσα, και εγγυάται την ασφάλεια των επισκεπτών παρέχοντας 24ωρη ασφάλεια.

Το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View διαθέτει γκαρνταρόμπα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπιντέ και ξεχωριστή τουαλέτα για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Αν σας αρέσουν τα σπορ το διαμέρισμα διοργανώνει πεζοπορία.

Το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχουν 400 μέτρα από τις Σκάλες Ποτέμκιν, καθώς και μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από τη Λεωφόρο Primorsky. Ο Ορθόδοξος Καθεδρικός Ναός της Οδησσού είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκεται 1 χλμ. από το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View. Μπορείτε επίσης να φτάσετε στην Αγορά Privoz που απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Morvokzal, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 600 μέτρων απο αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View
Vorontsov Lane Design Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Vorontsov Lane Design Apartment

307 μ από το κατάλυμα
USD 143 USD 129
ανά νύχτα
White Door Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

White Door Apartments

10
Εξαιρετικό 4 σχόλια
311 μ από το κατάλυμα
USD 96 USD 86
ανά νύχτα
White Door Apartments 3
Τιμή μόνο για κινητά

White Door Apartments 3

9.9
Εξαιρετικό 21 σχόλια
313 μ από το κατάλυμα
USD 58 USD 52
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    2,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Κέντρο γυμναστικής
    • Κατάδυση
    • Ελεύθερη κατάδυση
    • Πεζοπορία
    • Ιππασία
    • Ποδηλασία
    • Μπόουλινγκ
    • Τραπέζια για Μπιλιάρδο
    • Πίνγκ-πόνγκ
    • Μαθήματα αεροβικής
    • Ψάρεμα

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
    • Κομμωτήριο
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Γεύματα

    • Μπαρ/ Lounge
    • Δείπνο

    Στην κουζίνα

    • Κοινόχρηστη κουζίνα
    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Επαγγελματικό κέντρο
    • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
    • Φαξ/φωτοτυπικό

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παρκοκρέβατα
    • Βιντεοπαιχνίδια
    • Παιδική χαρά
    • Παιδικό κλαμπ
    • Δωμάτιο παιχνιδιών

    Αναψυχή

    • Παραλία
    • Καζίνο
    • Υδάτινο πάρκο
    • Καραόκε
    • Ζωντανή ψυχαγωγία
    • Νυχτερινό κλαμπ
    • Κήπος
    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV
    • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 23:59
    Check-out: από 05:00 έως 11:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Η μέγιστη χωρητικότητα για επιπλέον κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 2.
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View;
      Το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View βρίσκεται κοντά σε Potemkin Stairs.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View περιλαμβάνουν Park Tarasa Shevchenka, Privoz Market καθώς και Monument to Orange.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View;
      Η διαμονή στο το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View κοστίζει 170$.
    • ❓
      Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View;
      Το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View παρέχει χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • ❓
      Στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Bootlegger και Ministerium και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View;
      Ναι, το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View;
      Το Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View είναι 80 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    2,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Vip Apartment In The Very Center Of Odessa With Sea View

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο